Ana sayfa

YUSH Electronic Technology Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili
YUSH Elektronik Technology Co, Ltd 2005 yılında kurulmuş, dünya imalat kenti Jiangsu, Guprofessional pcb ayırıcı / pcb depanelizer elektronik ekipman makine bulunur. Şirket, yarısı elektronik ekipman sektöründe 10 yıldan fazla deneyime sahip gelişmiş üretim ve işleme ekipmanı ve deneyimli bir geliştirme ve üretim ekibine sahiptir.

2004 yılı ile başlayarak şirket lideri PCB ayırıcı ve PCB depaneling makinesini geliştirmek ve üretmek için yatırım yaptı. Bundan sonra, ürün kalitesine, kullanımı güvenli ve ürün yeniliğine daha fazla önem veriyoruz, şimdiye kadar çok yüksek kaliteli, istikrarlı performans, yüksek uygun maliyetli ürünler. Üretim verimlerini artırın, üretkenliği artırın ve böylece müşterilerimizin pazardaki rekabet gücünü arttırın. Şimdiye kadar manuel, motorlu, pnömatik tahrikli, kalıp delme, freze freze yönlendirici ile PCB ayırıcı ve PCB depaneling makinesinin farklı PCB türlerini tasarladık. Müşterilerimiz dünyanın her yerinden kaliteli ve uygun fiyatla. Bugüne kadar YuSH, Çin'deki en büyük PCB ayırıcı üretim üslerinden biri haline geldi.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

YuSH Fabrika 2005 yılında kurulmuş, biz 2008 yılında tahrik hava ile PCB paket üretmek için yeni bir tür geliştirdik, müşteri PCB / FPC hasar azaltmak için iyi. Biz pcb depaneling ve pcb ayırıcı, 2012 yılında pcb delme makinesi için CE sertifikası var .

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : YuSH

No. Çalışanları : 1000~2000

Yıllık satış : 10000-50000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin YUSH Electronic Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin YUSH Electronic Technology Co.,Ltd Sertifikalar