Ana sayfa

YUSH Electronic Technology Co.,Ltd

Şirket profili

YUSH Electronic Technology Co, Ltd 2005 yılında kurulmuş, dünya imalat şehir Jiangsu, Guprofessional pcb ayırıcı / pcb elektronik ekipman makine depanelizer yer almaktadır. Şirket gelişmiş üretim ve işleme ekipmanları ve deneyimli bir geliştirme ve üretim ekibi, yarısı elektronik teçhizat endüstrisinde 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.

2004 başında şirket lideri, PCB separatörü ve PCB depaneling makinesi geliştirmek ve üretmek için yatırım yapmaya başlıyor. Daha sonra, ürün kalitesine, kullanım güvenliğine ve ürün yeniliğine daha fazla dikkat ediyoruz; şu ana kadar birçok yüksek kalite, istikrarlı performans, yüksek Düşük maliyetli ürünler. Üretim verimlerini artırın, üretkenliği artırın ve böylece müşterilerimizin pazar rekabet gücünü artırabilirsiniz. Şimdiye kadar elle, motor tahrikli, pnömatik tahrikli, kalıp delme, freze bıçağı router.Due kaliteli ve makul bir fiyat müşterilerimize tüm dünyada olan PCB ayırıcı ve PCB depaneling farklı PCB farklı tasarımları var. Şimdiye dek YuSH, Çin'deki en büyük PCB ayırıcı üretim üssü haline geldi.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

YuSH Fabrika 2005 yılında kurulmuş, biz 2008 yılında tahrik hava ile PCB paket üretmek için yeni bir tür geliştirdik, müşteri PCB / FPC hasar azaltmak için iyi. Biz pcb depaneling ve pcb ayırıcı, 2012 yılında pcb delme makinesi için CE sertifikası var .

YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd YUSH Electronic Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : YuSH

No. Çalışanları : 1000~2000

Yıllık satış : 10000-50000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite pcb depanelizer satış için iyi kalite pcb depanelizer satış için