Mesaj gönder
tamam
YUSH Electronic Technology Co.,Ltd 86-0769-88087410 evaliu@hk-yush.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

YUSH Electronic Technology Co.,Ltd şirket Profili

YUSH Electronic Technology Co.,Ltd
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  YuSH

 • No. Çalışanları

  1000~2000

 • Yıllık satış

  10000-50000

 • Yıl kurulan

  2005

 • İhracat p.c

  60% - 70%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-0769-88087410

Giriş

YUSH Elektronik Technology Co, Ltd 2005 yılında kurulmuş, dünya imalat kenti Jiangsu, Guprofessional pcb ayırıcı / pcb depanelizer elektronik ekipman makine bulunur. Şirket, yarısı elektronik ekipman sektöründe 10 yıldan fazla deneyime sahip gelişmiş üretim ve işleme ekipmanı ve deneyimli bir geliştirme ve üretim ekibine sahiptir.

2004 yılı ile başlayarak şirket lideri PCB ayırıcı ve PCB depaneling makinesini geliştirmek ve üretmek için yatırım yaptı. Bundan sonra, ürün kalitesine, kullanımı güvenli ve ürün yeniliğine daha fazla önem veriyoruz, şimdiye kadar çok yüksek kaliteli, istikrarlı performans, yüksek uygun maliyetli ürünler. Üretim verimlerini artırın, üretkenliği artırın ve böylece müşterilerimizin pazardaki rekabet gücünü arttırın. Şimdiye kadar manuel, motorlu, pnömatik tahrikli, kalıp delme, freze freze yönlendirici ile PCB ayırıcı ve PCB depaneling makinesinin farklı PCB türlerini tasarladık. Müşterilerimiz dünyanın her yerinden kaliteli ve uygun fiyatla. Bugüne kadar YuSH, Çin'deki en büyük PCB ayırıcı üretim üslerinden biri haline geldi.

Geçmiş

YuSH Fabrika 2005 yılında kurulmuş, biz 2008 yılında tahrik hava ile PCB paket üretmek için yeni bir tür geliştirdik, müşteri PCB / FPC hasar azaltmak için iyi. Biz pcb depaneling ve pcb ayırıcı, 2012 yılında pcb delme makinesi için CE sertifikası var .

Hizmet

1. Gün teknik destek hizmetleri,
2. Müşterilere yarım saatlik şikayetlerin uygulanmasını sınırlayın.

3. Garanti: Bir yıl boyunca ücretsiz olan tedarikçi, makinenin parçaları kırılmışsa, bu süre boyunca satıcıya yeni parçalar göndermelidir.

Ekibimiz

Şirketler profesyonel teknik ekibine güveniyorlar, pcb depaneling makinesi ve pcb separatörünün geliştirilmesine karar veriyorlar. Depanel Uzmanlar, profesyonel PCB alt programının sağlanması. Mükemmel üretim ekipmanları, bilimsel ve makul konfigürasyon. Ismarlama, Yixing müşterilerin çeşitliliğini ve bireyselleşmesini çok fazla düşünür, eşgüdümlü ürünler geliştirir ve üretir. Müşteri hizmetlerimiz şikayetlerin ele alınmasını, müşterilere yarım saat geri göndermeyi sınırlamaktadır.